Starrag Starrag Technologické služby

Starrag CAM Řešení CZ

CAM Řešení

Unikátní charakter našich služeb je komplexní technologický balíček, který může být vždy přizpůsoben potřebám konkrétního zákazníka, má velkou pomoc při zajišťování toho, aby výroba byla vždy zaměřena na nejvyšší úroveň produktivity a v případě potřeby přizpůsobena novým úkolům.

RCS:
RCS – originální CAM software RCS je vyhrazený CAM software, za kterým stojí více než 30 let zkušeností v oblasti výroby lopatek napříč průmyslovým spekterm. Vyvinut a testován ve společnosti Starrag ve Švýcarsku se specifickým záměrem vyrábět efektivní programovací a obráběcí techniky pro lopatky turbín.

PSI+:
PSI+ – Programovací řešení pro Blisks a Impellers, PSI + je vyhrazené řešení CAD / CAM společnosti Starrag, které je speciálně určeno pro efektivní programování a následné frézování komponent multiblade, jako jsou oběžná kola, disky / IBR, difuzory nebo vodicí kroužky trysek. PSI + je navržen tak, aby byl optimálním spojením mezi CAD daty konstruktéra a dokonale frézovaného obrobku výrobního inženýra. Účelem PSI+ je poskytnout skutečné výhody pro skutečnou produkci.