Ecospeed

Ecospeed

Horizontální obráběcí centra

Vysokorychlostní obráběcí centrum je vhodné pro velmi rychlé obrábění a díky vysoké kvalitě zpracování a kvalitě povrchu již není nutné ruční přepracování u konvenčních zpracovatelských center. To vede k větší ekonomické efektivitě i procesní bezpečnosti.

STARRAG Ecospeed je ideální volbou pro výrobu leteckých součástí z hliníku či titanu. 

Od kompaktních po velká centra

Stroje Ecospeed nacházejí široké uplatnění při výrobě hliníkových dílců v leteckém průmyslu. Vysoká řezná rychlost, přesnost a povrchová kvalita zpracování jim dává obrovskou konkurenční výhodu.

ECOSPEED F 1540

Ideální řešení pro obrábění monolitických hliníkových struktur v leteckém průmyslu. Ekonomické řešení pro opracování dlouhých úzkých dílců díky vysoké řezné rychlosti, 5-osé geometrii i přístupnosti dílce z pěti stran. Centrum disponuje inovativní Sprint Z3 paralelní kinematickou hlavou s výkonným pohonem.

ECOSPEED F 2035

Kombinace vysoké řezné rychlosti na úrovni 30.000 otáček za minutu a posunu všech os se zrychlením 9.81 m/s² zaručují světově nejefektivnější řešení pro opracování aluminiových strukturálních součástí při zachování nadstandardních přesností. Stroj je osazen pevným stojanem nesoucím Sprint Z3 hlavu. Výkon 120 kW (S1) zajistí velký úběr materiálu. V kombinaci s dvojicí rotačních stolů pohybujících se v ose X umožňuje současně obrábění jednoho dílce a přípravu druhého. 

ECOSPEED F2040 - 25400

Vysokorychlostní obráběcí centrum určené k opracování středně velkých strukturálních hliníkových dílů. Horizontální uspořádání vřetena, vertikální uspořádání palet a paralelní kinematická obráběcí hlava Sprint Z3 poskytují vysoké rychlosti pojezdu (50 m/min) a zrychlení (9,81 m/s²). Otočná dvoupaletová stanice, umístěná rovnoběžně s osou X, umožňuje nakládání a vykládání součástí během obráběcího cyklu. Nadstandardní povrchová kvalita obrobků nevyžaduje žádné dokončovací úpravy, spoří tak váš čas i náklady.