Volné pozice:

TECHNICAL SALES SPECIALIST
TECHNICKÝ SPECIALISTA OBCHODU

Pro náš obchodní tým hledáme zkušeného technicky zdatného kolegu, který chce využít své odborné znalosti k rozvoji obchodních příležitostí a aktivní komunikaci s našimi zákazníky. Pokud máte zkušenosti s technologií obrábění, najížděním a seřizováním výroby, projektovým řízením nebo obchodem v oboru obráběcích strojů, pak jste tím pravým kandidátem, kterého hledáme! V našem týmu jsou lidé, kteří rádi přijímají výzvy, hledají řešení, dokud nedosáhnou cíle. A přesně takový člověk mezi nás zapadne

Co Vás čeká:

  • Poskytovat technickou podporu a poradenství zákazníkům při výběru nejlepších řešení pro jejich potřeby.
  • Budovat a udržovat vztahy se stávajícími i potenciálními zákazníky.
  • Aktivně spolupracovat s aplikačním týmem a vedením společnosti.
  • Sledovat tržní trendy a přinášet inovativní nápady pro nejefektivnější technologická řešení.
  • Aktivní komunikace se zahraničními partnery a produktová školení přímo u výrobce

Na oplátku nabízíme:

  • Zázemí perspektivní společnosti s kontinuálním růstem.
  • Mzdové ohodnocení základní 50 – 70 tis.
    • Projektové odměny za úspěšně kontrahované a ukončené projekty.
    • Bez mzdového stropu odměn i pro velké projekty!
  • Flexibilní pracovní doba dle plánu schůzek se zákazníky.
  • Služební automobil, notebook (MacBook/Dell) a iPhone.

Co Vám nesmí chybět:

  • Perfektní znalosti strojírenské technologie obrábění.
  • Chuť vymýšlet nové věci, hledat řešení náročných úkolů.
  • Strojírenské VŠ nebo SŠ vzdělání s prokazatelnou praxí.
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni slovem i písmem.

Co od Vás očekáváme:

  • Schopnost poradit zákazníkům s optimálním výběrem strojů.
  • Orientace v technických a technologických řešeních.
  • Schopnost řídit projekty od počátku jednání po úspěšnou instalaci technologie.
  • Komunikativní a přesvědčivý přístup v obchodním jednání.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Vynikající organizační schopnosti a umět určit si priority úkolů.
  • Čistý trestní rejstřík a kladná řidičská historie.
Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na info@ludacka.cz. Vybraným uchazečům se ozveme s pozváním k osobnímu setkání.

Pohybujete se raději mezi stroji než v kanceláři? Pro více informací o pozicích servisních techniků pokračujte zde.